HakkımızdaBiz Kimiz?

2012 yılında kurulan PHARMET İLAÇ SANAYİ A.Ş.‘nin kuruluş amacı; ileri teknoloji ürünleri üzerinde temel bilimsel araştırmaların yapılması, yeni bilgilerin edinilmesi, bu bilgileri kullanarak yeni ürünlerin tasarlanması ve hazırlanması, seri üretim çalışmalarının gerçekleştirilmesidir. Bilimi ve AR-GE çalışmalarını esas alan bir kuruluş olarak, araştırmalarımızı güçlü ilaçlara dönüştürme kapasitemizle, yeni ilaçlar bulmak üzere yola çıkmanın yüklediği sorumlulukları sahipleniyoruz. Tıp, bugün insan vücudunun işleyiş biçimine, hastalıkları önlemeye odaklanmış durumda. Bu bilim dalı, geçmişte hayal bile edilemeyecek derinlikte bilgiyle donanmış olarak yoluna devam ediyor. Müthiş bir hızla gelişen teknolojinin sunduğu olanaklar, bilimin temel destekleyicisi haline geliyor. Bu gelişme, eskiden tedavi edilmesi mümkün olmayan hastalıkları her geçen gün daha iyi tanımamıza ve çözüm üretmemize yardımcı oluyor. Büyük ilerlemelere rağmen, önümüzde kat edilmesi gereken uzun bir yol olduğunu biliyoruz. Bilgi ve tecrübemizle; hastalıklarla savaşmaya ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Misyonumuz

Küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunmak için varız.

Vizyonumuz

Rekabet ettiğimiz alanlarda dünyada öne çıkan ilaç markaları yaratarak ilk tercih olmak.

Değerlerimiz

Şeffaflık, Sonuç Odaklılık ve Sorumluluk Almak şeklinde özetlenebilir. Bu prensiplerden hareketle, insanlara yardımcı olacak yeni ilaçlar ve tıbbi ürünler geliştirmek temel hedefimiz.

Sosyal Sorumluluk

Pharmet, ülkemizde ve dünyada insanların yaşam kalitesini yükselten yenilikçi ilaç ve tedavileri sunarak hastalar ve toplumlar için değer yaratırken, sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi de öncelikli görevleri arasında kabul ediyor.